Басталуы таңғы 9-дан

29 - 30 маусым, 2019

«Этнауыл» ұлттық мәдени кешені

Нұр-Сұлтан, Қарқаралы 1 тас жолы

Kazakh Tourism

+7 (7172) 919-500

Басталуы таңғы 9-дан

29 - 30 маусым, 2019

«Этнауыл» ұлттық мәдени кешені

Нұр-Сұлтан, Қарқаралы 1 тас жолы

Kazakh Tourism

+7 (7172) 919-500
Қош келдіңіз!

Біз туралы қосымша ақпарат!

Көшпенділер этномәдениетіне арналған халқыаралық «Kóshpendiler Álemi» фестивалі Қазақстанда 2016 жылдан бастап жылда өтеді. Оның қызықты бағдарламасы қазақтардың және бүкіл түркі әлемінің тарихы мен мәдени құндылықтарын насихаттауға үлкен әсер етеді.

Қош келдіңіз!

Біз туралы қосымша ақпарат!

Көшпенділер этномәдениетіне арналған халқыаралық «Kóshpendiler Álemi» фестивалі Қазақстанда 2016 жылдан бастап жылда өтеді. Оның қызықты бағдарламасы қазақтардың және бүкіл түркі әлемінің тарихи мен мәдени құндылықтарын насихаттауға үлкен әсер етеді.

29-30 МАУСЫМ - 2019 ЖЫЛ

Кіру тегін

Ұйымдастырушылар:

Қолдауымен:

Қатысушылар

Ұлттық командалар

ФОТО ГАЛЕРЕЯ

Өткен оқиғалардан фотосуреттер

Бұл оқиғаны жіберіп алмаңыз

ҰЛЫ ОҚИҒАНЫҢ КҮНТІЗБЕСІ

29-30 МАУСЫМ 2019

1-ші күні

9:00-10:00

Қатысушылар мен көрермендердің жиналуы

10:00

Фестивальдың ашу салтанатының басы

10:08 –10:25

Командалар парады

• Тарихи патриоттық “SARBAZ RUKHY” клубы – Қазақстан
• Ресей командасы
• Болгарлық тірі қалу мектебі «Бага-Тур» (Болгария)
• Ордугай Түрік командасы
• Моңғолия командасы
• Иран командасы
• Оңтүстік Кореяның командасы
• Әзірбайжан командасы
• «The Nomad Group» Қырғызстан ұлттық командасы
• Өзбекістан «Узбек жанг саньяти»

10:25- 10:35

Ресми өкілдер құттықтаулары.

10:30 -17:00

Фестивальдің этноауылдарының жұмыстары
«Асау» (жабайы аттарды бастықтыру)
«Ак мерген» (садақшылар ауылы)
«Алмалы» (кәсіпкерлер ауылы)

10:30-19:00

Қол өнер кәсіпкерлердің жәрменкесі

10:30

Киіз жасау мастер классы

10:30- 12:30 «Ак суйек» (ұлттық ойындар ауылы)

Қазақ күрес бойынша көрсетілімді тартыстар

10:45

Теріден зат жасау мастер классы

11:00

Қыш құмыра жасау мастер классы

11:00-16:00 «Алпамыс» (балалар аулы)

11:00 – 12:00 – «Көш керуен» қойылымы
12:00-12:20 – «Қанбақ шал» – қазақша қойылым
12:20-12:40 – «Ұлы дала аңыздары» қойылым.

12:40- 13:00 –- «Айман – Шолпан» қойылымы
13:00-13:30 – аниматорлар жұмысы
13:30 – 13:50 – «Қанбақ шал» – орысша қойылым
13:50- 14:50 -– аниматорлар жұмысы
14: 50 – 15:40 – «Қанбақ шал» – қазақша қойылым
15:40 – 16:00 -– «Ұлы дала аңыздары» қойылым.

12:00-14:00 Негізгі сахнадағы программа

12.00-14.00 – Командалардың көрсетілімдері
12.00- 12.15 – Қазақстан Республикасың командасы
12.15- 12.30 – Түркия командасы
12.30-12.45 – Моңғолия командасы
13.00- 13.10 – Иран командасы
13.10- 13.25 – Оңтүстік Корей командасы
13.25- 13.35 – Әзербайджан командасы
13.35-13.45 – Қырғызстан командасы
13.45 -14.00 – Өзбекістан командасы

17:00 -17:20

«Айман – Шолпан» қойылымы

17:20

ФЛЕШ МОБ

17:25-19:00

Командалардың көрсетілімдері

17.00 – 17.15 –- Қазақстан Республикасың командасы
17.15-17.30 – Болгария командасы
17.30-17.45 – Түркия командасы
17.45-18.00- Моңғолия командасы
18.00-18.10 – Иран командасы
18.10-18.25 – Оңтүстік Корей командасы
18.25-18.35 – Әзербайджан командасы
18.35-18.45 – Қырғызстан командасы
18.45-19.00 – Өзбекістан командасы

17:20-21:00

КОНЦЕРТТІК ПРОГРАММА
Әртістер: Қатысушы мемлекеттердің және қазақстанның әртістері – этникалық музыканы орындаушылар.

2-ші КҮНІ

11:00

Барлық алаңдары 29.06 режімінде жұмысын атқарады (салтанатты ашу мен парадтан басқалары).

10:00-12:00 «Ак суйек» (ұлттық ойындар ауылы)

«Ақ сүйек» ауылында қазақша күреске қатысатын палуандарды өлшеу, ретін анықтау, жаттығу

12:00-14:00 «Ак суйек» (ұлттық ойындар ауылы)

«Қазақша күрес» палуандар тартысы

12:00-12:30 НЕГІЗНІ САХНА және «Тайбұрыл» ауылы

Қатысушыларды марапаттау салтанаты

12:30 - 13:00

Техникалық үзіліс

12:30 -14:00

Фестиваль программасының қосымша алаңдарда қатысушы командалардың көрсетілімдері.

13:30-14:30

этникалық стильде мода көрсету fashionshow

14:30 –15:00

«Айман- Шолпан» қойылымы

15:00 -17:00

Этникалық музыка концерті

16:00- 18:00 Командалардың көрсетілімдері

12.00- 12.15 – Қазақстан Республикасың командасы
12.15 – 12.30 – Болгария командасы
12.30-12.45 – Түркия командасы
12.45- 13.00 – Моңғолия командасы
13.00- 13.10 – Иран командасы
13.10- 13.25 – Оңтүстік Корей командасы
13.25-13.35- Әзербайджан командасы
13.35 -13.45 – «The Nomad Group»Қырғыз командасы
13.45 -14.00 – Өзбекістан командасы

17:00

Хедлайнерлер – 2 топ

17:50

Этно-диджейлер батлы

19:00

Дабылшылар шоуы

Серіктестер МЕДИА

Кері байланыс формасы
БАЙЛАНЫС